You are here:

Cultuurmarkt Curio scala op 22 december

Een gezellige avond met eten, drinken en producten geïnspireerd op alle verschillende culturen van onze leerlingen en collega's! Je bent van harte welkom op 22 december van 19:00 tot 21:30 uur tijdens onze cultuurmarkt op Curio scala.

Op de markt zamelen we geld in voor het goede doel: VluchtelingenWerk Nederland. Het leukste is dat alle producten op de cultuurmarkt dezelfde ochtend gemaakt worden door onze leerlingen! In de ochtend bieden docenten verschillende workshops aan waar het thema cultuur centraal staat. 

Het zou heel leuk zijn als leerlingen, ouders, familie en vrienden deze avond gezellig met elkaar komen genieten van een mooi project gemaakt voor en door onze leerlingen! Iedereen is welkom!

Dit wil je niet missen. Dezelfde avond worden verschillenden prijzen verloot van onze sponsoren zoals: Hema, Sissy-boy, Bagels&Beans, De Kookwinkel, Tosti-Club, In Kannen en Kruiken, Kinkykappers, Simon Levelt, Aktiesport etc.

Goed om te weten: je kunt op de markt alleen met (gepast) contant geld betalen.

We kijken ernaar uit om je op 22 december te zien!

Vierkant Formaat1024 1

Lees ook