Brood en banketBreda
Leerweg
Niveau
Wat ga ik leren?
Ligt jouw passie bij het maken van brood, zoete en hartige lekkernijen? Leer om van jouw passie je beroep te maken. Na de opleiding zijn er veel kansen om aan de slag te gaan in de bakkerswereld. Wil je na de opleiding leidinggevend bakker worden of nog verder studeren? Bekijk dan eens onze opleidingen patisserie of boulanger.
Werkgebieden
- Banketbakkerij
- Boulanger
- (Eigen) bakkerij
- Patisserie
Niveau en eisen
Volg de bol- of bbl-opleiding op niveau 2, 3 of 4. Werk jezelf omhoog tot ondernemer, ambachtelijke bakker, boulanger of patissier. Of groei door naar uitvoerend bakker met je eigen zaak.
Locatie(s)
Leerweg
Tijdsduur
Locatie(s)
Leerweg
Tijdsduur
Locatie(s)
Leerweg
Tijdsduur
Locatie(s)
Leerweg
Tijdsduur
Locatie(s)
Leerweg
Tijdsduur
Docent aan het woord
Freek Trommelen vindt het geweldig dat je met alleen water, bloem en zout zoveel mooie producten kunt maken, van een mals desembrood tot een knapperige baguette. Als 16-jarige volgde hij de opleiding leidinggevende bakkerij bij één van de voorlopers van Curio. Nu staat hij zelf voor de klas als docent brood en banket. Al tien jaar geeft hij met veel plezier lessen voor de opleidingen uitvoerend bakker, zelfstandig werkend bakker, leidinggevende bakker en boulanger. “Ik vind het geweldig om mijn passie voor het vak over te brengen op mijn studenten.”
Andere studies
Hospitality/horeca
Keuken