You are here:

Alternatieven voor open dag bij Curio prinsentuin Oudenbosch

Vanwege de coronamaatregelen gaat de geplande open dag in januari 2021 helaas niet door. Gelukkig zijn er genoeg andere manieren om kennis te maken met onze school. Er worden, zowel online als fysiek, verschillende kennismakingsactiviteiten georganiseerd. Uiteraard wordt er altijd rekening gehouden met de geldende coronamaatregelen.

Curio Oudenbosch 83

Alternatieve kennismakingsactiviteiten

Ondanks dat de open dag niet doorgaat, zijn er genoeg manieren om de sfeer te proeven op Curio prinsentuin Oudenbosch. Maak een interactieve rondleiding door onze school of bekijk de digitale voorlichtingspresentatie. Download de brochure, vraag een vip-rondleiding aan of volg een aantal mini-lessen tijdens Kom proeven en beleven. Houd de website goed in de gaten voor de laatste ontwikkelingen rondom het coronavirus en de kennismakingsactiviteiten.